image

Sebastian Stankiewicz


Związany z branżą direct selling od 1994 roku. Rozpoczynał od sprzedaży książek i samochodów, obecnie jest współzałożycielem firmy Healthy & Happy Living z siedzibą w Chicago, USA. Jego firma jest największym dystrybutorem produktów marki Saladmaster na Środkowym Zachodzie USA, gdzie mieszka od 2000 roku. Aktywnie promuje program „Zdrowe Gotowanie – Zdrowe Zarabianie” w USA, Kanadzie oraz w Polsce. Szkolił się u najlepszych dealerów w USA, Kanadzie, Singapurze, Australii i w Europie w zakresie marketingu, obsługi klienta, zdobywania nowych rynków, psychologii sprzedaży oraz wdrażania nowych konsultantów. Wypromował i pomógł stworzyć 3 nowe biura dla firmy Saladmaster w USA i w Polsce. W 2014 roku zdobył prestiżową nagrodę – #2 Saladmaster Direct Dealer na świecie. Od 2014 do 2021 roku #1 Saladmaster Dealer na Środkowym Zachodzie USA.

Szkolił się z zakresu sprzedaży bezpośredniej, technik sprzedaży, motywacji, psychologii sprzedaży, marketingu oraz wystąpień publicznych u najlepszych światowych specjalistów, takich jak: Tony Robbins, Wes Brown, Brian Tracy czy Ayo Olaseinde. Jest Master Trenerem systemu STRUCTOGRAM® IBSA.

Specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej oraz w smacznej i zdrowej kuchni, która ma zapobiegać i wspierać leczenie nowotworów, chorób serca i cukrzycy. Jego pasją jest pomaganie innym w osiągnięciu lepszego zdrowia. Jest certyfikowanym instruktorem żywności z programu Food For Life kierowanym przez Dr. Neal Bernard. Uwielbia kuchnię fusion – połączenie tradycji z nowoczesnością.