fbpx

Summit 2022

Trzy dni wiedzy ekspertów oraz debat na temat branży MLM/DS. w Polsce i na świecie. Jedyne tego typu wydarzenie w naszym kraju!

Zapisz się

background

Zarząd CSC Global Education S.A

Zarząd CSC Global Education S.A. tworzą
managerowie, przedsiębiorcy
i szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem

m.in. w sprzedaży i edukacji biznesowej działający na rynku polskim, włoskim i amerykańskim: Andrzej Cichocki, Witold Casetti, Artur Owczarski oraz Sebastian Stankiewicz.

member

Andrzej Cichocki

Doświadczony mentor osobisty i biznesowy. Przez lata pracował z sukcesami jako Top Menedżer w największych polskich i międzynarodowych korporacjach z sektora finansowego, zasiadał także w Zarządach tych podmiotów. Aktualnie wspiera organizacje i biznesy w dążeniu do realizacji ich celów i pokonywaniu wyzwań, które przed nimi stoją. Jest Członkiem Zarządu w Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Nauki, a także zasiada w Radzie Nadzorczej Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Zawodowych. Szkolił się oraz kończył kursy u takich autorytetów światowych jak: Dr Daniel Goleman, Robert Cialdini, Neil Rackham, David H. Maister, Anthony Robbins.

Dotychczas sam przeszkolił około 30.000 osób, występując na jednej scenie z najwybitniejszymi mówcami motywacyjnym na świecie takim jak: Nick Vujicic, Erick Thomas, Garry Kasparov, Andy Harrington, Dean Karnazes, Fredrik Eklund i inni.

member

Witold Casetti

Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w marketingu sieciowym (Network Marketing) zarówno na rynku polskim jak i europejskim. W 1994r. rozpoczął swoją ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego. Uczestniczył w wielu szkoleniach z zakresu sprzedaży, zarządzania czasem, psychologii sukcesu, zarządzania zespołami ludzkimi, kreowania wizerunku, a także negocjacji, zasad wywierania wpływu, moderacji i facylitacji, edukacji finansowej oraz komunikacji, przywództwa.

Wiedzę zdobywał od najlepszych światowych trenerów, takich jak: Anthony Robbins, Bryan Tracy, Bodo Schafer, Robert Kiyosaki, T. Harv Eker, Blair Singer, Eric Worre, Robert Cialdini oraz Tom Schreiter.
Obecnie sam zajmuje się prowadzeniem wykładów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, psychologii sukcesu, sprzedaży, przywództwa, komunikacji oraz edukacji finansowej.

Jest licencjonowanym trenerem systemu STRUCTOGRAM® IBSA.

member

Artur Owczarski

Od 17 lat prowadzi CiTRON GROUP, spółkę o międzynarodowym zasięgu specjalizującą się w produkcji, zdobieniu i sprzedaży spersonalizowanych upominków i gadżetów dla branży reklamowej. Jako jeden z pierwszych w Europie zaproponował USB jako upominek reklamowy, co pozwoliło mu rozwinąć skrzydła na europejskim rynku upominków i gadżetów. W ciągu kilku lat przekształcił swoją firmę z funkcjonującego lokalnie biznesu, w dostawcę produktów do agencji reklamowych w ponad 25 państwach, tj. Ukraina, Gruzja oraz kraje Unii Europejskiej. Uczestniczył jako wystawca w targach branżowych w kilkunastu europejskich krajach, m.in. w Hiszpanii, Niemczech, Bułgarii, Rumuni. Wielokrotnie odwiedzał targi i fabryki w Chinach w poszukiwaniu nowych produktów. Był uczestnikiem konferencji amerykańskiej branży upominków reklamowych w San Diego, Kalifornia, ASI POWER SUMMIT.

Założyciel wydawnictwa BookEdit, działającego w modelu self-publishing oraz pisarz. Jest autorem bestsellerowego reportażu “Droga 66. Droga Matka. O historii, legendzie, podróży” i reportażu “Texas to stan umysłu”. Posiada doświadczenie po obu stronach rynku wydawniczego – zarówno jako autor w tradycyjnym wydawnictwie, jak i niezależny wydawca. Jest absolwentem Owners Management Program w IE Business School w Madrycie – prestiżowego programu dla właścicieli firm z całego świata.

Prywatnie pasjonat podróży z prawie 20-letnim stażem, motorowodniak, płetwonurek i poszukiwacz przygód. Honorowy mieszkaniec Bandery – miasta w USA w stanie Teksas, drugiej najstarszej polskiej osady w USA oraz światowej stolicy kowbojów.

member

Sebastian Stankiewicz

Związany z branżą direct selling od 1994 roku. Rozpoczynał od sprzedaży książek i samochodów, obecnie jest współzałożycielem firmy Healthy & Happy Living z siedzibą w Chicago, USA. Jego firma jest największym dystrybutorem produktów marki Saladmaster na Środkowym Zachodzie USA, gdzie mieszka od 2000 roku. Aktywnie promuje program „Zdrowe Gotowanie – Zdrowe Zarabianie” w USA, Kanadzie oraz w Polsce. Szkolił się u najlepszych dealerów w USA, Kanadzie, Singapurze, Australii i w Europie w zakresie marketingu, obsługi klienta, zdobywania nowych rynków, psychologii sprzedaży oraz wdrażania nowych konsultantów. Wypromował i pomógł stworzyć 3 nowe biura dla firmy Saladmaster w USA i w Polsce. W 2014 roku zdobył prestiżową nagrodę – #2 Saladmaster Direct Dealer na świecie. Od 2014 do 2021 roku #1 Saladmaster Dealer na Środkowym Zachodzie USA.

Szkolił się z zakresu sprzedaży bezpośredniej, technik sprzedaży, motywacji, psychologii sprzedaży, marketingu oraz wystąpień publicznych u najlepszych światowych specjalistów, takich jak: Tony Robbins, Wes Brown, Brian Tracy czy Ayo Olaseinde. Jest Master Trenerem systemu STRUCTOGRAM® IBSA.

Specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej oraz w smacznej i zdrowej kuchni, która ma zapobiegać i wspierać leczenie nowotworów, chorób serca i cukrzycy. Jego pasją jest pomaganie innym w osiągnięciu lepszego zdrowia. Jest certyfikowanym instruktorem żywności z programu Food For Life kierowanym przez Dr. Neal Bernard. Uwielbia kuchnię fusion – połączenie tradycji z nowoczesnością.

shape

Kadra CSC Global Education

Zespół uzupełniają wykładowcy akademiccy, praktycy i eksperci z różnych obszarów naukowych takich jak: marketing, psychologia, przywództwo czy marka osobista.

Poznaj cały zespół
shape shape

Marcin Olkowicz

Storytelling w biznesie

Marek Stączek

Marta Zagożdżon

Sophia Glowacki

Iwona Kay

Artur Owczarski

Marcin Olkowicz

Storytelling w biznesie

Marek Stączek

Marta Zagożdżon

Sophia Glowacki

Iwona Kay

Artur Owczarski

Marcin Olkowicz

Storytelling w biznesie

Marek Stączek

Marta Zagożdżon

Sophia Glowacki

Iwona Kay

Artur Owczarski

CSC Global Education USA

Misja CSC Global Education

Misją spółki jest działalność szkoleniowa i edukacyjna kierowana do osób oraz firm działających w branży direct selling i network marketing (MLM), a także otoczenia rynkowego.

Jest ona także założycielem powstającej Akademii Sprzedaży Bezpośredniej i MLM – rocznego, intensywnego kursu skierowanego do liderów związanych z branżą DS i MLM.

Darmowa wiedza biznesowa

Suma umiejętności, doświadczeń i wiedzy naszych wykładowców z obszarów marketingu, sprzedaży i nie tylko, zebrana w jednym miejscu.

image