fbpx

Summit 2022

Trzy dni wiedzy ekspertów oraz debat na temat branży MLM/DS. w Polsce i na świecie. Jedyne tego typu wydarzenie w naszym kraju!

Zapisz się

Wydarzenia CSC Global Education

Jest medytującym Brytyjczykiem budującym biznes z pasją do prawdziwego rozwoju, w prawdziwym życiu. Zainspirowany technologią, z dużym doświadczeniem zawodowym w szybko rozwijających się firmach technologicznych, rozwoju biznesu, fuzji i przejęć. Równie dobrze radzi sobie w sali konferencyjnej, jak i w pozycji lotosu. Jest autorem, mówcą, trenerem i kreatywnym przedsiębiorcą, który przede wszystkim chce być prawdziwy, podnosić globalną świadomość i zmieniać po drodze życie swoich i innych.

Wczesną część kariery zawodowej spędził pracując dla międzynarodowych firm technologicznych. Odkąd opuścił tę branżę w 2001 roku, spędził dużo czasu medytuje i szuka sposobów na wywarcie głębokiego wpływu na społeczeństwo. W 2008 roku został współzałożycielem nowojorskiej organizacji charytatywnej Reach Within. W 2012 roku powołał do życia Urban OM Centre for Yoga & Meditation, Medidance i Golden Guru, a w 2018 roku skierowany dla przedsiębiorców akcelerator rozwoju osobistego BYOND. Od 2020 rozwija Run Flow Let Go i Micro Shifts. Reszta jest historią!

Darmowa wiedza biznesowa

Suma umiejętności, doświadczeń i wiedzy naszych wykładowców z obszarów marketingu, sprzedaży i nie tylko, zebrana w jednym miejscu.

image