fbpx

Summit 2022

Trzy dni wiedzy ekspertów oraz debat na temat branży MLM/DS. w Polsce i na świecie. Jedyne tego typu wydarzenie w naszym kraju!

Zapisz się

Wydarzenia CSC Global Education

Doświadczony mentor osobisty i biznesowy. Przez lata pracował z sukcesami jako Top Menedżer w największych polskich i międzynarodowych korporacjach z sektora finansowego, zasiadał także w Zarządach tych podmiotów. Aktualnie wspiera organizacje i biznesy w dążeniu do realizacji ich celów i pokonywaniu wyzwań, które przed nimi stoją. Jest Członkiem Zarządu w Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Nauki, a także zasiada w Radzie Nadzorczej Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Zawodowych. Szkolił się oraz kończył kursy u takich autorytetów światowych jak: Dr Daniel Goleman, Robert Cialdini, Neil Rackham, David H. Maister, Anthony Robbins.

Dotychczas sam przeszkolił około 30.000 osób, występując na jednej scenie z najwybitniejszymi mówcami motywacyjnym na świecie takim jak: Nick Vujicic, Erick Thomas, Garry Kasparov, Andy Harrington, Dean Karnazes, Fredrik Eklund i inni.

Darmowa wiedza biznesowa

Suma umiejętności, doświadczeń i wiedzy naszych wykładowców z obszarów marketingu, sprzedaży i nie tylko, zebrana w jednym miejscu.

image